Haber

83 yaşında baba olacağını öğrenen Al Pacino, DNA testi istedi

BabaYaralı Yüz, Büyük Hesaplaşma gibi filmleriyle tanınan 83 yaşındaki oyuncu Al Pacino Sevgilisinin hamile olduğu haberi kısa sürede dünya medyasında yer aldı. Ünlü oyuncunun 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah ile bebekleri için geri sayıma başladığı duyuldu.

Akrabalar Noor’un Para Avcısı Olduğunu İddia Etti

TZM’nin haberine göre Al Pacino ‘kimseyi hamile bırakabileceğine inanmadığı için’ DNA testi istedi. Birebir haberlerde, Pacino’nun çevresindekilerin, 29 yaşındaki kız arkadaşının ‘para avcısı’ olduğunu ve yıllardır Pacino’dan bebek istediğini söylediği iddia edildi.

Pacino’nun ‘erkeği kadın sahibi olmaktan alıkoyan sağlık sorunları’ nedeniyle çocuğun kendisinden olduğuna inanmadığı, ikilinin uzun zaman önce ayrıldığı ve hamilelik haberini iki ay önce öğrendiği iddia edildi.

4. ÇOCUK OLACAK

Aynı haberde 29 yaşındaki Nur’un, Pacino’nun isteği üzerine DNA testini kabul ettiği ve yapılan testin bebeğin babasının Al Pacino olduğunu doğruladığı bilgisi yer aldı. Yeni doğan bebek, Al Pacino’nun 33 yaşındaki kızı Julie ve 22 yaşındaki ikizler Olivia ve Anton’dan sonra dördüncü çocuğu olacak.

haber-saruhanli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu