Haber

MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu’na Elazığlı hemşehrilerinden tam destek

Elazığlı hemşehrilerinden Zırhlıoğlu’na tam destek

BURSA – Milliyetçi Hareket Partisi Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu, Elazığlı hemşehrileriyle bir araya geldi. Hemşehrilerinden gördüğü destekten duygulanan Zırhlıoğlu, “Bu işi layıkıyla yapacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

Elazığ’dan Türkiye’nin birçok ilinden dernek başkanları, MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu’na desteklerini göstermek için Bursa’ya geldi. Zırhlıoğlu’nun adaylığıyla Bursa’dan bir Elazığ milletvekili daha TBMM’ye gönderebileceklerinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirten dernek başkanları, hemşerileri olarak Zırhlıoğlu’na 14 Mayıs seçimlerinde tam destek vereceklerini ifade ettiler.

Bursa Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Lideri İbrahim Karaçin, “Uzun yıllar süren uğraşlarımızın ardından meclise Bursa’dan bir Elazığ milletvekili göndereceğiz. Hem Bursa’da hem de Elazığ’da hemşehrilerini mecliste Milletvekili Adayımız Fevzi Zırhlıoğlu temsil edecek. Bundan memnuniyet duyuyoruz” diyen Elazığ ilinden bugün buraya gelen başkanlarımız bize destek oldu. Elazığlı olmanın gereği bu. Türkiye’nin neresinde olursak olalım birbirimize destek olmamız gerekiyor. Fevzi Zırlıoğlu ilk adım olacak. Bundan sonraki süreçte diğer illerden hemşerilerimizi de meclise sevk edeceğiz” dedi.

Programın ardından açıklamalarda bulunan Zırhlıoğlu, “Bu çok güzel bir duygu, Allah hepsinden razı olsun. Liderlerimiz kilometrelerce yol kat ederek birbirlerine destek oldular. Allah yar ve yardımcımız olsun, milletimiz bu görevi uygun görürse” dedi. , bu işi hakkıyla yapacağız.” ” söz konusu.

1978 yılından bu yana Bursa’da ikamet ettiğini ve üniversiteyi Uludağ Üniversitesi’nde tamamladığını hatırlatan Zırhlıoğlu, Bursa ve Elazığ’ı mecliste en uygun şekilde temsil edeceğini sözlerine ekledi.

elmadaghaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu